آناشید حسینی بی حجاب با پویان مختاری

“آناشید حسینی” مدل اینستاگرامی، مهر ماه سال ۹۹ از امیرحسین مرادیان جدا شد. او قبل از ازدواج با فرزند سفیر دانمارک مدل اینستاگرام بوده و تصاویر مختلف حسینی در فضای مجازی گواهی بر این ادعا است. او قبل از آشنایی با امیرحسین مرادیان کار مدلینگ را تبدیل به مدل اسلامی می‌کند و طراح لباس‌هایی با برند حجاب استایل می‌شود. حسینی ماه‌های گذشته از همسرش جدا شده بود.
سیده آناشید حسینی ۴ بهمن ۱۳۷۰ در اهواز به دنیا آمد. او فارغ التحصیل کارشناسی رشته معماری و مدل است. براساس گزارش ها، آناشید حسینی سیده بوده و یکی از مدل‌های باحجاب کشور است که آبان سال ۱۳۹۶، بعد از ثبت برند خود به نام حجاب استایل آنا، وارد اینستاگرام شد. استقبال از نوع پوشش او باعث شد در مدت کوتاهی دنبال کنندگان صفحه اینستاگرامش به بیش از صد‌ها هزار نفر برسد.

حسینی با توجه به فعالیتی که در طراحی لباس دارد، بیشتر لباس‌هایش را به عنوان مدل می‌پوشد و در صفحه اینستاگرام خود منتشر می‌کند. با این حال او گفته دوست ندارد او را مدل خطاب کنند. مرداد ماه سال ۹۷ بود که تصاویری در فضای مجازی دست به دست می‌شد.
با انتشار خبر نامزدی “آناشید حسینی” با “پویان مختاری” «صاحب سایت انفجار و پیش بینی»، بسیاری از کاربران به کار حسینی انتقاد کرده بودند. یکی از کاربران شبکه اجتماعی توئیتر با انتشار کلیپی ادعاکرده بود که این کلیپ نشان دهنده‌ی حضور هم زمان آناشید حسینی و پویان مختاری در یکی از فروشگاه‌های ترکیه است.

آناشید حسینی بی حجاب با پویان مختاری

این کاربر پس از انتشار کلیپ نوشته بود “کاری به رابطه‌ی آناشید حسینی با پویان مختاری قمارباز ندارم، اما کم نیستن امثال آناشید که به اسم حجاب و با سوءاستفاده از قشر مذهبی کاسبی میکنن! فقط میتونم بگم متاسفم برای خانم‌هایی مذهبی‌ای که این جماعت رو الگوی خودشون قرار دادن! ”

کاربر دیگری نسبت به این کلیپ واکنش نشان داده و گفته بود “چقدر راحت میتونین به آدما برچسب بزنین؛ چرا یک درصد احتمال نمیدین که شاید اون اقا، پویان مختاری نباشه؟ یاچرا احتمال نمیدین که شاید یک درصداتفاقی هر دوتو یک فروشگاه بودن! من طرفداری نمی‌کنم، ولی میگم اگر فقط یک درصدچیزی که شما می‌گین درست نباشه، بعدا بایدبرای چیزی که نوشتین جواب پس بدین. ”

با این حال، برخی از کاربران معتقدند که حواشی به وجود آمده سناریویی از پیش طراحی شده است، تا آن‌ها بتوانند به واسطه این جنجال به وجود آمده کاربران بیشتری را برای سایت پیش بینی و درآمد زایی به دست بیاورند و از این راه پول بسیاری کسب کنند. این کاربران معتقدند هیچ ازدواجی در کار نبوده و این کار “آناشید حسینی” و “پویان مختاری” صرفا برای به دست آوردن شهرت بیشتر در فضای مجازی است.
این تصاویر مربوط به مجلس عروسی آناشید حسینی “مدل لباس‌های اسلامی” و امیرمحسن مرادیان “فرزند سفیر ایران در دانمارک” بود. اما مهر ماه سال جاری، امیرمحسن مرادیان با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر جدایی اش از آناشید حسینی را رسانه‌ای کرد. او علت طلاق را دخالت برخی افراد و نیش کنایه‌های آن‌ها معرفی کرده بود.

حسینی در گفتگو با رسانه‌ها گفته بود “پس از پایان دوره تحصیلم یک خلاء در خودم احساس کردم. شاید یک روزی معماری را ادامه دهم، اما به این خاطر که شاید بخواهم ارشد بخوانم یا شاخه تحصیلی ام رابه پژوهش هنر تغییر دهم. انتخاب طراحی لباس در ابتدا دغدغه ام بود و چون محجبه بودم همیشه دوست داشتم لباس‌های خوب و روی مد بپوشم، ولی لباس‌هایی که در بازار و مزون‌ها وجود می‌دیدم با معیار‌های من هم خوانی نداشت و نمی‌توانستم آن‌ها را برای خودم انتخاب کنم. ”

او افزود “دراین میان دو، سه خیاط شخصی داشتم که لباس‌ها و مانتو‌های روز مره ام راکه خودم طراحی می‌کردم آن‌ها می‌دوختند. به گزارش پارس ناز بعد‌ها به این رشته بیشتر علاقه‌مند شدم و کلاس خیاطی رفتم، سپس بطور آزاد در کلاس‌های طراحی شرکت کردم و به این فکر افتادم حتماً خیلی از خانم‌ها مانند من چنین دغدغه‌ای دارند و دوست دارند شیک پوش و به روز باشند در عین حال حجاب شان هم حفظ شود برای همین تصمیم گرفتم اینکار را انجام دهم. ”

آناشید حسینی در پاسخ به سوال آیا از برند ترکیه‌ای استفاده می‌کنید گفته بود “نه هیچ برند خاصی در کار نیست، این برند متعلق به من و کاملا شخصی است. اتفاقا من این برند را ثبت کردم. خیلی سعی کردم عنوان مدل را روی من نگذارند، اما گاهی در صفحات مختلف می‌بینم از عکس‌های من سوء استفاده می‌کنند و با عنوان مدل محجبه پر سرو صدای ایران ازآن نام می‌برند. این اتفاقات واقعا ناراحت کننده است، به خاطر پوششی که دارم این اسم کمی برایم سنگین و غیرقابل هضم است. ”

همچنین، او بیان کرده بود “چیزی که من را ناراحت می‌کند تفکر برخی افراد و اعمال عقیده شان است که به من می‌گویند تو مبلغ حجابی چرا مانتو قرمز می‌پوشی؟ قرمز جلب توجه می‌کند و یا چرا یک جا‌هایی مچ دستت مشخص شده. من بازهم تاکید می‌کنم اصلا خودم را مبلغ حجاب نمی‌دانم. من فقط کسی هستم که پوششم به این شکل است. امیدوارم روزی به این درجه برسم که بتوانم اسم خودم را مبلغ بگذارم یعنی این جسارت را داشته باشم، ولی در حال حاضر خودم را دراین حد نمی‌دانم و دلم می‌خواهد همه‌ی این را بدانند؛ که من فقط یک طراح لباس از نوع تازه کار هستم.
روز‌های گذشته رسانه‌های غیر رسمی خبری درباره خواستگاری “پویان مختاری” «خواننده و صاحب سایت پیش بینی» از “آناشید حسینی” منتشر کرده بودند. طبق گفته ها، مختاری در صفحه اینستاگرمش به صورت زنده اعلام کرده است که با حسینی نامزد کرده، اما آناشید تاکنون این خبر را تکذیب یا تایید نکرده است. این خبر جنجال تازه‌ای در دنیای مجازی ایجاد کرده و واکنش و انتقادات کاربران شبکه‌های اجتماعی را به همراه داشته است.

آناشید حسینی بی حجاب با پویان مختاری

آناشید حسینی در صفحه ایسنتاگرامش به وضوح مطرح کرده کارش برای افرادی است که می‌خواهند چادر را کنار بگذارند و پوشش راحت تری داشته باشند. حسینی مدعی است که به عنوان مدل محجبه ادعا کرده بود، زیبایی ظاهری و شیک بودن و باحجاب بودن باهم تناقضی ندارند.

او که به عنوان مهمان در یک برنامه تلویزیونی حضور داشت، توضیحاتی درباره شغلش داد و گفت که از بچگی علاقه خاصی به مد و طراحی لباس داشته و حتی برای عروسک هایش لباس دوخته است. همچنین، بعداز پایان تحصیلاتش به دنبال علایق کودکی خود رفته و طراحی لباس را آغاز کرده است.

حسینی ادعا کرده بود که از ابتدا قصدش تبلیغ نبوده و به هیچ وجه خودش را مبلغ حجاب نمی‌داند و فقط پوشش او به این شکل است و حتی شاید خودش هم خیلی نتواند، خیلی چیز‌ها را رعایت کند. همچنین، حسینی مدعی شده است که از هر ۵۰ پیامی که دارد، ۳۰ پیام از زنان و دخترانی است که می‌گویند ما با دیدن عکس‌های شما به حجاب علاقمند شدیم.

آناشید حسینی بی حجاب با پویان مختاری آناشید حسینی بی حجاب با پویان مختاری آناشید حسینی بی حجاب با پویان مختاری آناشید حسینی بی حجاب با پویان مختاری آناشید حسینی بی حجاب با پویان مختاری

آگهی و تبلیغ رایگان