آیتک جاویدنژاد کشف حجاب کرد

آیتک جاویدنژاد فرزند معمار و طراح دکوراسیون معروف، زاده ۸ مهر ۱۳۷۲ در تهران است.او دارای یک خواهر به نام آیناز است و مسلط به زبان انگلیسی است.
آیتک جاویدنژاد در مجموعه خانگی هم گناه به کارگردانی مصطفی کیایی در کنار سوپراستارهای سینمای ایران از جمله پرویز پرستویی و هدیه تهرانی و … به ایفای نقش پرداخته است.
سریال هم گناه( 1398)

– فیلم ترانه ای عاشقانه برایم بخوان( 1397)

– فیلم یک دزدی عاشقانه( 1394)

آیتک جاویدنژاد کشف حجاب کرد
خانم جاویدنژاد کارشناسی ارشد طراحی لباس و پارچه را دارند. آیتک جاوید نژاد ابتدا آموزش های بازیگری را در یک دوره کلاس های آموزشی مسعود کیمیایی که به صورت آزاد برگزار شد گذرانده است. او بازیگری را با فیلم یک دزدی عاشقانه به کارگردانی امیرشهاب رضویان در سال ۱۳۹۴ بطور حرفه ای شروع کرد.
خانواده پدری آیتک جاویدنژاد تقریباً همه معمار هستند. یکی از معماری های برجسته پدر آیتک طراحی مرکز خرید و سینمایی کوروش در تهران است.باتوجه به معمار بودن اکثر اعضای خانواده شرایط معمار شدن برای آیتک جاویدنژاد هم آماده بود ولی او مسیر دیگری را انتخاب کرد.

با توجه به تناسب اندام و زیبایی آیتک جاویدنژاد او به فعالیت های مدلینگ و تبلیغاتی هم روی آورده و همچنین یک آتلیه هم دارد.
آیتک جاویدنژاد در اواخر مرداد 1399 با پایان یافتن پخش سریال هم گناه از شبکه نمایش خانگی ویدئویی در اینستاگرام خود منتشر کرد که نشان می دهد کشف حجاب کرده و به شبکه ماهواره ای دی دی تیوی پیوسته است.
از وضعیت ازدواج و همسر آیتک جاویدنژاد اطلاعات دقیقی در دست نیست.

آیتک جاویدنژاد کشف حجاب کرد آیتک جاویدنژاد کشف حجاب کرد آیتک جاویدنژاد کشف حجاب کرد آیتک جاویدنژاد کشف حجاب کرد آیتک جاویدنژاد کشف حجاب کرد آیتک جاویدنژاد کشف حجاب کرد آیتک جاویدنژاد کشف حجاب کرد آیتک جاویدنژاد کشف حجاب کرد آیتک جاویدنژاد کشف حجاب کرد

آگهی و تبلیغ رایگان