اینترنت رایگان واقعی

چه جوری میتونم اینترنت رایگان دریافت کنم؟
دریافت اینترنت رایگان ایرانسل (روزانه یک گیگ به صورت نامحدود)
دریافت ۱ گیگ اینترنت رایگان ایرانسل با نصب اپلیکیشن لنز
۲۰ گیگ اینترنت رایگان ایرانسل با ترابرد به ایرانسل!
1- دریافت اینترنت رایگان ایرانسل از طریق نصب برنامه ایرانسل من
هر کاربر جدید ایرانسلی با نصب برنامه ایرانسل من اینترنت رایگان ایرانسل دریافت می کند،دقت داشته باشید که این هدیه صرفا یک مربته آن هم به شماره ای که تا به حال از ایرانسل من استفاده نکرد است تعلق میگیرد
1.1 – دریافت 1 گیگابیات اینترنت رایگان نصب ایرانسل من نسخه بازار
1.2 – دریافت 50 گیگابیات اینترنت رایگان با نصب ایرانسل من نسخه تحت وب (PWA)
برای دریافت 50 گیگابایت اینترنت رایگان ایرانسل کافیست اپلیکیشن ایرانسل من نسخه تحت وب را نصب کنید!
2- دریافت واقعی اینترنت رایگان و مکالمه رایگان ایرانسل از طریق ورود مجدد به برنامه ایرانسل من
2.1- یک گیگابایت اینترنت رایگان به همراه 100 دقیقه مکالمه رایگان ایرانسل ورود بعد از 90 تا 30 روز
در صورتی که شما کاربر ایرانسلی هستید و اپلیکیشن ایرانسل من را نصب کرده اید و بین 30 تا 90 روز از ورود شما به اپلیکیشن ایرانسل من گذاشته باشد ایرانسل به شما یک گیگابایت اینترنت رایگان یک روزه به همراه صد دقیقه مکالمه درون شبکه رایگان با اعتبار یک روز به شما هدیه می دهد.
دریافت ۱ گیگ اینترنت رایگان ایرانسل با نصب اپلیکیشن لنز
شما با نصب اپلیکیشن لنز که برای ایرانسل است هم می توانید یک گیگ اینترنت رایگان ایرانسل دریافت کنید. همینطور با دعوت دوستان تان از استفاده از لنز هم می توانید یک گیگ نت رایگان ایرانسل بگیرید.
دریافت ۱ گیگ اینترنت رایگان ایرانسل با استفاده از سرویس شارژ خودکار
با فعالسازی و اولین استفاده از این سرویس یک گیگابایت اینترنت هدیه دریافت می‌ کنید. همچنین با ارسال شماره دوستان ایرانسلی خود به سرشماره ۳۱۲۱ و دعوت از آنها به فعالسازی این سرویس، هر دو از ۱ گیگابایت اینترنت رایگان لذت ببرید.
دریافت بی دردسر ۱۴ گیگ اینترنت رایگان ایرانسل
اگر هنوز هم از سیم کارت های قدیمی ایرانسل استفاده می کنید هم اکنون می توانید به صورت کاملا رایگان سیمکارت خود را به نسل ۴ ایرانسل تبدیل کنید و از اینترنت رایگان ایرانسل تا ۱۴ گیگ استفاده کنید.

اینترنت رایگان واقعی
دریافت ۵ گیگ اینترنت رایگان ایرانسل واقعی تنها با ویرایش اطلاعات

همه مشترکان اعتباری اینترنت نسل ۴ ثابت ایرانسل می ‌توانند اطلاعات کاربری (پست الکترونیک و شماره تلفن همراه) خود را به‌ روز رسانی کنند و یک بسته اینترنت ۵ گیگابایتی هفت روزه هدیه بگیرند.

این بسته پس از تایید نشانی پست الکترونیک و شماره تلفن همراه (از طریق رمز یکبار مصرف پیامک شده) کاربر، فعال خواهد شد.
۲۰ گیگ اینترنت رایگان واقعی ایرانسل با ترابرد به ایرانسل!

اگر شماره ای غیر از ایرانسل دارید می توانید آن را به ایرانسل انتقال دهید و ۲۰ گیگ اینترنت رایگان ایرانسل هدیه بگیرید. یعنی اگر مثلا شماره ای در اپراتور همراه اول دارید می توانید آن را به ایرانسل منتقل کنید بدون اینکه شماره شما تغییر کند. و از مزایای ترابرد به ایرانسل یعنی آنتن دهی فوق العاده، سرعت اینترنت بالا و دیگر امکانات آن استفاده کافی را کنید.
۳۰ گیگ اینترنت رایگان ایرانسلی با تبدیل سیم‌ کارت خود به دائمی

اگر مشترک سیمکارت اعتباری ایرانسل هستید هم اکنون با تبدیل سیمکارت خود به سیمکارت دائمی ایرانسل می توانید از ۳۰ گیگابایت اینترنت همراه هدیه با اعتبار ۳۰ روزه بهرمند شوید.
هک اینترنت رایگان ایرانسل ۹۸

روشی تحت عنوان هک اینترنت رایگان ایرانسل وجود که به تازگی بسیار شنیده می شود، وجود ندارد و نمی توان با استفاده از ترفند های نادرست برای کسب اینترنت رایگان از ایرانسل اقدام کرد. اگر شما هم به دنبال دریافت اینترنت رایگان ایرانسل هستید، می توانید از تمامی روش ها و ترفند های اینترنت رایگان که برای شما در این مقاله عنوان کردیم استفاده کنید.

صیغه یابی به همراه آلبوم عکس
پلیس از شناسایی و دستگیری فردی خبر داد که در اینترنت با انتشار اخبار کذب با موضوع ارائه اینترنت رایگان به مناسبت دهه مبارک فجر، اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کرد.

آگهی و تبلیغ رایگان