تینا عبدی در سریال آنام

تینا عبدی متولد دهه ۱۳۷۰ بود که از کودکی به سینما و تئاتر علاقه داشت. او فعالیت هنری خود را با بازی در تئاتر آغاز کرد و در تبریز درخشید و به عنوان یکی از بهترین بازیگران تئاتر این شهر در بین اهالی هنر شناخته می‌شد.

عبدی پس از تئاتر به دنیای تصویر پا گذاشت و در تولیدات محلی ایفای نقش کرد. سپس با بازی در سریال “آنام” خوش درخشید و به چهره‌ای شناخته شده بدل شد. او در سینما هم فعال بود و با کارگردان‌هایی همچون کیانوش عیاری کار کرد. او یکی از بازیگران زن بود که برای بازی در فیلم کاناپه موی خود را تراشید. البته این فیلم توقیف شد و هیچ وقت به نمایش درنیامد.
به دلیل شوک وارده از مشکلات اخیری که داشت دچار حمله و ایست قلبی شد. فوت این بازیگر جوان بازتاب گسترده‌ای در صفحات شخصی هنرمندان و فعالان فرهنگی آذربایجان در شبکه‌های اجتماعی داشت.
علت درگذشت تینا عبدی

خبر درگذشت تینا عبدی را روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی استان آذربایجان شرقی اعلام کرد. برخی منابع خبری ایست قلبی را علت درگذشت این هنرمند ذکر کرده‌اند.
تینا عبدی در سریال آنام
آنام، نام یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به تهیه‌کنندگی اسماعیل عفیفه و کارگردانی جواد افشار و به نویسندگی امیرعباس پیام است که در سال ۱۳۹۶ تولید شده‌است. تیتراژ پایانی این سریال با نام گرداب توسط آقای تیتراژی ایران اجرا شده‌است.
این سریال در شهرستان کلیبر و روستای نوجه ده در آذربایجان شرقی و تهران فیلم‌برداری شده‌است.
آثار تینا عبدی

سریال آنام و فیلم سینمایی کاناپه مهم‌ترین آثار این بازیگر جوان هستند. او در زندگی حرفه‌ای خود با چهره‌های محبوب و البته پرتوانی نظیر ابوالفضل پورعرب، بابک حمیدیان و شبنم قلی خانی هم‌بازی شده بود.
تینا عبدی در سریال آنام چه نقشی داشت؟

پس از درگذشت بازیگر جوان کشورمان، سوالاتی در مورد نقش ایشان در سریال آنام مطرح شد. با جست وجو در سایت های رسمی و فضای مجازی (پیج رسمی سریال آنام )، نقش های متعددی با انتشار تصاویر، به وی نسبت داده شده است. علیرغم اینکه نقش بسیار مهمی در سریال آنام به ایشان نسبت داده شده، در رابطه با نقش زنده یاد خانم تینا عبدی در سریال آنام به نتیجه دقیقی دست پیدا نکرده ایم!

عکسهای خوشگل فریبا نادری بیوگرافی

تینا عبدی در سریال آنام

آگهی و تبلیغ رایگان