زنان داغ

زنان در جامعه خوشتیپ مانکن باکلاس باحال

در خارج کشور زندگی کردن

با ما همراه باشید

مطالب جذاب و توپ زیبا

عکس های زنان خوشگل

به انسان ماده زن گفته می‌شود. واژهٔ دختر بیشتر برای افراد جوان یا نابالغ به کار برده می‌شود و در برابر آن، واژه زن یا بانو (نام ارجمندانه‌تر) برای افراد بالغ استفاده می‌شود. واژه‌های دیگری چون «خانم» و در کاربرد قدیمی‌تر «خاتون» در زبان فارسی برای اشاره به زن کاربرد دارد که از این میان واژه «خانم» بسامد بیشتری داشته و ارجمندانه است. در فرهنگ و ادب فارسی برای محترمانه خطاب کردن، از واژه سرکار خانم نیز استفاده می‌شود. در واقع واژهٔ زن یک نام همگانی برای اشاره به انسان ماده است مانند «حقوق زنان».

زنان داغ

به‌طور معمول یک زن بالغ، توانایی بارداری و زادن دارد. زن جوان ازدواج نکرده را دوشیزه و زن ازدواج کرده را زن متأهل یا بانو می‌خوانند. به زنی که دارای فرزند شده‌است، مادر گفته می‌شود.

زن بودن فراتر از مؤنث بودن است. سالیان سال است که زنان به پیچیده بودن معروف شده‌اند و همینطور روان زنان مانند یک راز باقی مانده است. از سالیان گذشته تفکیک‌های خاصی در مورد زنان و مردان وجود داشته است که آن‌ها را محدود به نقش‌های از پیش تعیین شده و کلیشه‌ای می‌کرده است. برای مثال زنان وظایف کارهای خانه، فرزند آوری، بزرگ کردن و تربیت فرزندان، پذیرندگی جنسی برای همسر را داشته‌اند و در مقابل مردان کارهای بیرون از منزل، درآمدزایی و تامین مایحتاج خانواده را برعهده داشته‌اند.

عکس زنان و دختران خوشگل بختیاری

آگهی و تبلیغ رایگان