شماره بازیگران خوانندگان هنرمندان رایگان

یکی از مشکلات بزرگی که چهره های مشهور (مثل بازیگران، خواننده ها، مجریان تلویزیون، فوتبالیست ها و …) با آن دست به گریبانند لو رفتن شماره موبایلشان است. معمولا شمارۀ این دسته از افراد را یک حلقه کوچک از دوستان و یک سری از همکاران دارند اما وقتی این شماره ها در اختیار افراد فاقد صلاحیت قرار می گیرد زمینۀ انتشار عمومی و ایجاد مزاحمت های احتمالی فراهم می شود.
چند وقتی است که صفحه ای در شبکه اجتماعی اینستاگرام اقدام به فروش شماره تلفن بازیگران معروف سینما و تلویزیون، مجریان برنامه های تلویزیونی، خواننده ها و ورزشکاران محبوب می کند. گرداننده این صفحه از این راه پول هنگفتی به جیب زده و به دنبال آن اعتراض ستاره ها را به دنبال داشته است.
این صفحه با انتشار تصاویر پروفایل وایبر افراد مشهور، در فضای مجازی برای خود کاسبی راه انداخته که به نظر می رسد از طریق وایبر رخ داده است. این فرد یا افراد معلوم نیست که شماره های این افراد را از کجا پیدا کرده اند و این که چه هدف از راه اندازی این صفحه دارند برای ما مبهم است، اما آنچه که برای ما روشن است نقض آشکار حریم خصوصی این افراد است!!
البته این کار باعث موجی از نارضایتی کاربران و هواداران ستاره ها را نیز در پی داشت. این اعتراض را می توان از ارسال پیام هایی کوبنده که خواستار حذف صفحه بودند به راحتی دریافت.

شماره بازیگران خوانندگان هنرمندان رایگان
حال اگر دوستدار حمایت از ستاره های کشورمان هستید و احساس می کنید صفحه ای در اینستاگرام حریم خصوصی بازیگران، مجریان، خواننده ها و ورزشکاران کشورمان را تهدید می کند، می توانید آن را گزارش کنید. با بالا رفتن تعداد Report ها اینستاگرام صفحه خاطی را مسدود و از فعالیت آن جلوگیری به عمل می آورد.
اخیرا در اینستاگرام صفحه ای دیدم که شماره بازیگران سینما را به قیمت ارسال یک کارت شارژ ۵هزار تومانی همراه اول می فروخت! اما یک صفحۀ دیگر، به شارژ ۲هزار تومانی ایرانسل هم راضی بود! جالب اینجاست که هیچ کدام از این صفحات، برای گرفتن وجه مورد نظرشان شمارۀ کارت یا حساب نداده بودند و در قبال فروش شماره بازیگران، از مشتری فقط کارت شارژ می گرفتند!

شماره بازیگران خوانندگان هنرمندان رایگان شماره بازیگران خوانندگان هنرمندان رایگان

آگهی و تبلیغ رایگان