عکسهای لو رفته سویل و محسن افشانی

محسن افشانی ، جوان دهه شصتی گلپایگانی و مجری و بازیگر پیشین سینما و تئاتر، اوایل تابستان امسال با انتشار کلیپی در اینستاگرامش، جنجالی شد. او در حالی‌کـه سوار اتومبیل شاسی بلند معروفش بودو همسرش سویل تینا خیابانی درکنار او نشسته بود، ترانه عشقی را زمرمه کرد و دو بار، سلاح کمری و یک قبضه چاقو رابه نمایش در آورد.

عکسهای لو رفته سویل و محسن افشانی
این کلیپ کـه ساعاتی پس از انتشار با واکنش کاربران و همچنین پلیس فتا همراه شد، محسن افشانی رابه دردسر انداخت و او با شکایت پلیس فتا، دستگیر و بازداشت شد تا فرجامش انتشار این اینستانوشته، زندان اوین باشد.
سویل همسر محسن افشانی بازیگر و مجری پرحاشیه سینما و تلویزیون می باشد. سویل تیانی خیابانی فشن بلاگر اسـت، او با تعداد زیاد فالوورهایی کـه در اینستاگرام خود دارد می‌تواند درآمد خوبی داشته باشد. سویل و محسن افشانی درسال 1396 ازدواج کرده اند و ازآن زمان تا بحال با حواشی بزرگ و فراوانی رو بـه رو شده اند.
سویل، خودرا عاشق فشن بلاگری می‌داند. سویل تیانی خیابانی، متولد شهر تبریز اسـت. یکسال از محسن افشانی کوچکتر بوده و سال ۹۶ با وی ازدواج میکند. این عروس بیست و هفت ساله، کارشناسی روانشناسی از دانشگاه آزاد دارد ودر زمینه طراحی لباس هم تحصیلاتی داشته کـه جزییات آن در معرض نیست.
سویل تیانی خیابانی ۱۷۰ سانتی متر قد دارد و البته عاشق مد و لباس می باشد. او با کیک بوکسینگ هم علاقه دارد. حاج آقا طلایی، خطبه عقد سویل و محسن را خواند. سویل قبلا در گفتگو اي گفته بود کـه محسن افشانی، مرد جذابی اسـت و زیبایی اش را دوست دارد اما از او کـه متولد ماه اسفند اسـت و تبریزی، زرنگ تر نیست!
سویل تیانی خیابانی، دختر اسفند ماهی سال ۱۳۶۹، همسر محسن افشانی، مجری و بازیگر سینما و تلویزیون اسـت. سویل بـه معنی دوست داشتنی در زبان ترکی اسـت. او، کارشناسی رواشناسی دارد و متولد شهر تبریز اسـت. پدرش علیرضا، شاعر و صنعتگر بوده و ترانه نویس آلبوم هاي سالار عقیلی.
سویل و محسن، ‌سال نود و شش در ماه محرم آشنا می‌شوند ودر سال ۹۷ ازدواج لاکچری می‌کنند کـه بازتاب هاي زیادی پیدا کرده اسـت. او خودرا از محسن،‌‌ زرنگ تر میداند و عاشق زیبایی چهره محسن شد! سویل، ۶۷۰ هزار فالور دارد و عاشق JLO و فرشتگان ویکتوریا سکرت. محسن، ۱.۶ میلیون فالور دارد. هردو، امکان کامنت زنی زیر پست هایشان را برای هواداران شان بسته اند.

عکسهای لو رفته سویل و محسن افشانی
یکسال پس از آشنایی در مراسم محرم، زمینه آشنایی و ازدواج لاکچری آنها فراهم میشود. این دو باهم تاکنون در فیلم و سریال یا تئاتری، ایفای نقش نکرده اند و بنظر می‌رسد کـه با عکسهای خصوصی و همچنین ویدیو هاي هنجارشکنی کـه محسن افشانی اخیرا منتشر کرد و بـه بازداشت وی منتهی شد، شانس حضور رسمی در سینما و تلویزیون را حداقل برای مدتی از دست داده اسـت.

عکسهای لو رفته سویل و محسن افشانی عکسهای لو رفته سویل و محسن افشانی عکسهای لو رفته سویل و محسن افشانی عکسهای لو رفته سویل و محسن افشانی عکسهای لو رفته سویل و محسن افشانی عکسهای لو رفته سویل و محسن افشانی عکسهای لو رفته سویل و محسن افشانی عکسهای لو رفته سویل و محسن افشانی عکسهای لو رفته سویل و محسن افشانی عکسهای لو رفته سویل و محسن افشانی عکسهای لو رفته سویل و محسن افشانی

آگهی و تبلیغ رایگان