عکسهای و فیلم انجوری مینا دلشاد

مینا دلشاد متولد 6 خرداد 1370 در مشهد بازیگر جوان سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است.

نام پدرش جلال افشار و نام مادرش راضیه باغانی می باشد.

یک خواهر به نام لیلا و یک برادر ناتنی دارد
​نقش عزت در سریال “ستایش” تازه‌ترین نقش‌آفرینی این بازیگر جوان و خوش‌آتیه است. عزت همسر حمید بود که در قسمت ماقبل آخر حمید گفت قصد دارد از او جدا شود تا با پری‌سیما ازدواج کند اما پری‌سیما کشته شد و حمید نیز راهی زندان شد. ​مینا دلشاد در این سریال با لهجه مشهدی صحبت کرد و توانایی خود در این زمینه را به رخ بینندگان کشید.
مینا دلشاد در سریال ستایش ۳ در کنار حشمت فردوس، فریبا نادری، نرگس محمدی، محمد سلوکی، لاله مرزبان، نگار جوکار، مهرنوش ستاری، مهتاج نجومی، شهرام پور اسد، فرهاد جم، بهزاد خداویسی و … به ایفای نقش پرداخت.
مینا دلشاد بازیگری در تلویزیون را در سال ۹۲ و با بازی در سریال نوشدارو آغاز نمود.
و همچنین وی بازیگری در سینما را هم در سال ۸۸ و با بازی در فیلم جایزه ای برای او و فیلم دو راهی شروع نمود.

عکسهای و فیلم انجوری مینا دلشاد

مینا دلشاد در سریال ماه و پلنگ شبکه سه سیما به کارگردانی احمد امینی در نقش شریفه همچنین بیشتر دیده شد. همچنین در تابستان ۹۶ در سریال گمشدگان به ایفای نقش پرداخت.
به دلیل مخالفت خانواده تا مدت ها از بازیگری و حتی درس خواندن در این رشته محروم شد تا اینکه سال 1388 با حضور در تست فیلمدر انتظار معجزه به کارگردانی رسول صدر عاملی پذیرفته شد. به این ترتیب با این فیلم اولین بار جلوی دوربین رفت.

سال 87 – 88 بود که برای ادامه فعالیت راهی تهران شد و در ورکشاپ های خصوصی پانته آ بهرام شرکت کرد سپس در تئاتر های دانشجویی ادامه فعالیت داد.

عکسهای و فیلم انجوری مینا دلشاد

عکسهای و فیلم انجوری مینا دلشاد عکسهای و فیلم انجوری مینا دلشاد عکسهای و فیلم انجوری مینا دلشاد عکسهای و فیلم انجوری مینا دلشاد عکسهای و فیلم انجوری مینا دلشاد عکسهای و فیلم انجوری مینا دلشاد عکسهای و فیلم انجوری مینا دلشاد عکسهای و فیلم انجوری مینا دلشاد عکسهای و فیلم انجوری مینا دلشاد عکسهای و فیلم انجوری مینا دلشاد

آگهی و تبلیغ رایگان