عکسهای یکتا ناصر و همسرش حمام

یکتا ناصر (زاده ۱۲ آبان ۱۳۵۷ در تهرانبازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران است.

یکتا ناصر در ۱۲ آبان ۱۳۵۷ در شهر تهران متولد شد. پدرش افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادرش خانه‌دار است. وی در ۱۹ سالگی به واسطه علاقه به بازیگری به چند دفتر سینمایی مراجعه کرده و در تست انتخاب بازیگر شرکت نمود به‌طوریکه در نهایت برای بازی در سریال گلهای کاغذی انتخاب شد.

یکتا ناصر پس از بازی درسریال گلهای کاغذی، کماکان فعالیتهای خویش را ادامه داده و در چند مجموعه تلویزیونی دیگر نیز بازی کرد؛ تا اینکه در سال ۱۳۸۰ با ایفای نقش در فیلم ساقی رسماً فعالیت خود را در سینما آغاز نمود. او در این مدت وارد دانشگاه نیز شد و در رشته محیط زیست مشغول به تحصیل گردید.

یکتا ناصر همسر منوچهر هادی کارگردان و فیلمنامه‌نویس سینمای ایران است. این زوج صاحب فرزندی به نام سوفیا هستند.

خانواده یکتا ناصر
پدر یکتا، بازنشسته نیروی زمینی و مادرش خانه دار است. یکتا فرزند دوم خانواده است و اسمش را مادرش انتخاب کرده است. او دارای یک خواهر و یک برادر است. خواهرش، نیکتا عکاس است.

ازدواج یکتا ناصر
یکتا ناصر در اسفند ۱۳۹۴ با منوچهر هادی ازدواج کرد. آنها در فیلم یکی میخواد باهات حرف بزنه در سال ۹۰ با یکدیگر آشنا شدند.

عکسهای یکتا ناصر و همسرش حمام

همسر یکتا ناصر، منوچهر هادی
منوچهر هادی متولد ۲۸ مرداد ۱۳۵۱ در تهران است. او کارگردان و فیلمنامه‌نویس سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی ایرانی است. هادی در سال ۱۳۶۳ در جنگ ایران و عراق پدر خود را از دست داد. او و یکتا در فیلم‌ها و سریال‌های متعددی با یکدیگر همکاری کرده‌اند.

یکتا ناصر و منوچهر هادی در آذرماه ۱۳۹۵ صاحب دختری به نام سوفیا شدند.

برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از سی امین جشنواره فیلم فجر برای فیلم یکی میخواد باهات حرف بزنه

در پی انتقاداتی که به سریال دل وارد شد، سعید راد بازیگر این سریال از ایفای نقش در این مجموعه ابراز پشیمانی کرد. منوچهر هادی پستی را در صفحه شخصی اینستاگرام خود در واکنش به این موضوع منتشر کرد و ناصر در کامنتی زیر پست همسرش به حمایت از او و این سریال پرداخت.

عکسهای یکتا ناصر و همسرش حمام عکسهای یکتا ناصر و همسرش حمام عکسهای یکتا ناصر و همسرش حمام عکسهای یکتا ناصر و همسرش حمام عکسهای یکتا ناصر و همسرش حمام عکسهای یکتا ناصر و همسرش حمام

آگهی و تبلیغ رایگان