عکس از داف های خوشگل ایرانی

داف مخفف كلمه ي “د ختر آ ماده فــشاره” ولي خب من به شدت اين نظريه رو محكوم و تكذيب ميكنم و در تحقیقات من نشان داد که دافهای نجیب هم بسیارند.

داف:دختره خوشگل
داف بازي: دختر بازي
دافي:دوست دختر
در و داف: دخترها

عکس از داف های خوشگل ایرانی

عکس از داف های خوشگل ایرانی عکس از داف های خوشگل ایرانی عکس از داف های خوشگل ایرانی عکس از داف های خوشگل ایرانی عکس از داف های خوشگل ایرانی عکس از داف های خوشگل ایرانی عکس از داف های خوشگل ایرانی

داستان تاریخی : یکروز جوان عاشقی تصمیم گرفت که بر روی کاغذی بنویسد دختر ا فاده ایه فــیسو، و تصمیم گرفت برای تاکید بیشتر حروف اول هر کلمه را با رنگ آبی بنویسد و بقیه ی حروف را نیز با رنگ مشکی بنگارد، ابتدا حروف اول را با رنگ آبی نوشت، اما خودکار مشکی نمینوشت و بناچار حروف باقیمانده را با خودکار قرمز نگارید! نامه را در پاکتی گذاشت که به آن دختر دهد! فردا که به سر کلاس آمد آن دختر پرسید این داف که روی کاغذ نوشتی یعنی چی؟ جوان پاسخ داد خوب نوشتم یعنی چی، دختر جواب داد تو نوشتی د ا فـ ؛ شصسته جوان خبردار شد که دخمر کوررنگی دارد و سریع حرف خود را عوض کرد و گفت، این یعنی دختر آریایی فـرشته ای! دختر که همیشه دوست داشتنی بوده، آریایی هم که همیشه زیبا، فرشته هم که یه تیــــکست بحثی توش نیست، واسه این تو دافی! دختر خندید و جوان از تیلیت شدن مخ دختر لذت میبرد و بزودی این متد جدید را به تمام همکلاسی های پسرش آموزش داد، و از آن روز به بعد به دختران زیبا می گویند داف.

عکس از داف های خوشگل ایرانی

اگر دخترها رو به 2 دسته داف و غیر داف تقسیم کنیم میتوان از خصوصیات اینها به موارد زیر اشاره کرد :
شما چقدر از درآمد یا پولتان را صرف لباس خریدن می کنید ؟ اگر جواب کمتر از هشتاد درصد است شما قطعا یک داف نیستید !
اگر در کمد لباس هایتان هنوز جای خالی وجود دارد به گروه غیر داف خوش آمدید !
آشپزی شما خوب است؟ یا در کارهای خانه کمک می کنید؟ اگر جواب بله است پس جواب داف بودن شما نه است !
اگر موهای شما رنگ نشده است هم بی برو برگرد یک غیر داف هستید ! اگر گوشه بینی شما میتاز( نگین کوچولو ) هست یا علی الخصوص ناف شما هم چنین چیزی هست یا ابرو شما شیطونی هست یک داف درست و حسابی هستید !
اگر قادرید در ده دقیقه حاضر شوید و به بیرون تشریف ببرید به گروه غیر داف ها خوش آمدید ! یک داف اصیل حداقل به یک ساعت زمان نیاز دارد تا حاضر شود !
اگر از امین حیائی و محمد رضا گلزار خوشتان می اید با خیال راحت خودتان را یک عملهُ غیر داف بدانید !
اگر خیلی رومانتیک هستید و یا مثلا هی به پسری فکر می کنید یا برایش شعر می گوئید که خیلی وقت پیش شما را پیچانده ….خوب راستش نمی خواهم بی رحم باشم چون شما رومانتیک هم هستید ! ولی به هرحال تو یک داف نیستی ای دختر زیبا و رویائی در زیر نور مهتاب با گیسوان افشان !
دخترهای خوب یا غیر داف ها به موسیقی افتخاری و حمیرا و مهستی و اینجور چیزها خیلی علاقه دارند !
عوامل دیگری هم هست که می تواند شما را در گروه داف ها قرار دهد ٬ مثل داشتن هاپو یعنی سگ ، ماشین و همچنین سیگار هم یک امتیاز خوب است برای داف بودن .
البته چند ماهی هم هست که برای اقا پسرها هم لقبی مشابه دافی براشون گذاشتن.که البته این مورد تاریخچه پیچیده ای نداره و از ابتکارات یکی از هزاران رپر ایرانی هست .اونم لقبی نیست به جز “پافی
البته هیچ کس حاضر نشد تحت عنوان یک پافی با ما مصاحبه کنه.ظاهرا هنوز زیاد پافی بودن جا نیفتاده.

آگهی و تبلیغ رایگان