عکس بی حجاب آزاده صمدی بیوگرافی

آزاده صمدی (زاده ۱۷ دی ۱۳۵۷ در لاهیجان) بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است. او با بازی در مجموعه تلویزیونی راه بی‌پایان به شهرت رسید.

ازدواج

آزاده صمدی بانوی هنرمند کشورمان در سال 85 همان سالی که ضبط سریال راه بی پایان در حال انجام بود با هومن سیدی که از بازیگران مرد می باشد ازداوج کرد.

طلاق

این زوج حدود 7 سال با یکدیگر زندگی نمودند و بعد از آن از یکدیگر جدا شدند.خبری که همان موقع توسط هومن سیدی تایید گردید و آزاده صمدی نیز در گفتگوهایی این مساله را تایید کرد و گفت.

همچنین چندی پیش عکسی با عنوان آزاده صمدی و دخترش منتشر گردیده بود که شایعه می باشد و او هیچ فرزندی ندارد.

تائید طلاق از طرف همسرش

زندگی همه ی ما انسان های دارای یکسری موالفه هایی هست که دوست داریم در یک حیطه ای از پشت پرده های حریم خصوصی خود باقی بماند اما از اینکه این چنین دل سوزانه حواشی زندگیم را به تن میخرید دوست داشتم خبری را بین شما طرفداران گرامی منتشر کنم . نزدیک به یک سالی هست که از سرکار خانم آزاده صمدی جدا شده ام.

خواهشی که از شما دارم موضوع متاسفیم , چرا ؟ , باب گفتگو , اضهار نظر و … مختومه گردد و در پایان برای همه ی شما دوستداران عزیز آرزوی سلامت می کنم .

عکس بی حجاب آزاده صمدی بیوگرافی
زندگی شخصی

آزاده صمدی بازیگر 42 ساله کشورمان از بازیگران محبوب خطه شمال کشور است.

تحصیلات

این بازیگر محبوب فارغ التحصیل لیسانس رشته تئاتر از دانشگاه سوره است

علاقه به عکاسی

اهل تماشای عکس و نقاشی هستم.گاهی به نمایشگاه‌‌ ها و گالری‌‌ ها سر می‌ زنم و در اینترنت هم خیلی جستجو می‌ کنم و دوست دارم کار‌های خوب را ببینم خودم هم گاهی عکاسی می‌ کنم

زیبایی و موسیقی در زندگی

سعی می کنم ارتباط با زیبایی را در زندگی ام داشته باشم

در مورد موسیقی هم همین طور است، همیشه در اوقات بیکاری گوشم را با موسیقی نوازش می دهم، موسیقی که با توجه به حال و مود آن لحظه ام باشد و حالم را هم بهتر کند

آشپزی

از جمله بازیگرانی است که به آشپزی خود می بالد و رد این مورد می گوید :

روی آشپزی ادعا دارم و شک نکنید که آشپزی‌ ام حرف ندارد. بهترین غذای شمالی در عمرتون را من می‌ توانم بپزم

عکس بی حجاب آزاده صمدی بیوگرافی عکس بی حجاب آزاده صمدی بیوگرافی عکس بی حجاب آزاده صمدی بیوگرافی عکس بی حجاب آزاده صمدی بیوگرافی عکس بی حجاب آزاده صمدی بیوگرافی عکس بی حجاب آزاده صمدی بیوگرافی عکس بی حجاب آزاده صمدی بیوگرافی عکس بی حجاب آزاده صمدی بیوگرافی عکس بی حجاب آزاده صمدی بیوگرافی عکس بی حجاب آزاده صمدی بیوگرافی عکس بی حجاب آزاده صمدی بیوگرافی

آگهی و تبلیغ رایگان