عکس زنان و دختران خوشگل بختیاری

لر شماره پیچ اینستاگرام لباس زیبا دانلود آهنگ

عکس های زیباترین زنان و دختران لر در طبیعت لرستان
طبیعت لرستان واقعا مثال زدنی میباشد مردم با فرهنگ این استان قدر طبیعت خود را میدانند و در حفظ و نگهداری آن تلاش بسیار زیادی میکنند.
عکس های زیباترین زنان و دختران لر در طبیعت لرستان را در این مقاله مشاهده می نمایید استان لرستان دارای لباس های محلی زیبایی می باشد که زنان و دخترانشان از این لباس های محلی استفاده می نمایند.
استان لرستان مجموعه زیبایی از اماکن تاریخی، آئین‌های سنتی ایرانی و اسلامی و … است که پذیرای مسافران و گردشگران خواهد بود.
استان لرستان طبیعی بکر و دست نخورده دارد که از دیرباز به عنوان یک از مناطق دیدنی ایران محسوب میشده است.این استان را به استان آبشارها میشناسند و آبشار های بسیار زیادی در لرستان وجود دارد.
ذلقی غربی و شرقی، سرزمین لرهای بختیاری چهارلنگ «خورجین» و هفت لنگ «قالی» است.
سرزمین مردان، زنان، مادران و فرزندانی است که در مناطق محروم کوهستانی و جنگل‌های صعب‌العبور بخش بشارت شهرستان الیگودرز در جنوب شرقی استان لرستان زندگی می‌کنند.

عکس زنان و دختران خوشگل بختیاری
این منطقه از شرق با استان اصفهان، از جنوب با استان‌های چهارمحال بختیاری و خوزستان همسایه است.
زنان و دختران ایل بختیاری، کار آوردن آب از چشمه، برکه یا رود را انجام می‌دهند. آوردن آب با الاغ توسط دختران و زنان بختیاری و گذر از راه‌های سخت و کوهستانی کار بسیار دشواری است و مسئولیت‌های مختلف زنان در خانواده و علاوه بر خانه‌داری و بچه‌داری باعث می شود که در این کار شتاب کنند. در حالی که زنان مشغول شستن لباس در چشمه هستند، بچه‌ها با آب تنی تفریح می‌کنند. یکی از عناصر اساسی این اتفاق اجرای نواهای بومی و محلی هست که سینه به سینه به دختران امروز ایل رسیده است .

عکس زنان و دختران خوشگل بختیاری عکس زنان و دختران خوشگل بختیاری عکس زنان و دختران خوشگل بختیاری عکس زنان و دختران خوشگل بختیاری عکس زنان و دختران خوشگل بختیاری عکس زنان و دختران خوشگل بختیاری عکس زنان و دختران خوشگل بختیاری عکس زنان و دختران خوشگل بختیاری عکس زنان و دختران خوشگل بختیاری عکس زنان و دختران خوشگل بختیاری

آگهی و تبلیغ رایگان