عکس لو رفته آزاده زارعی لخت

آزاده زارعی متولد 10 خرداد 1368بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. او دانش‎آموخته رشته کارگردانی است. وی همچنین منشی صحنه چند فیلم سینمایی نیز بوده است.

مدرک تحصیلی:لیسانس کارگردانی
محل تولد:اصفهان

نخستین کار او بازی در نقش اول فیلم سینمایی آمین خواهیم گفت ساختهٔ سامان سالور در نقش اصغر فرشته (یک پسر) بود و ورود خود به عرصهٔ سینما را با یک نقش خاص و سخت به رخ کشید.

سپس با ایفای نقش اول سریال آوای باران به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده به شهرت رسید و به «باران» و نیز «سیندرلای سینمای ایران» معروف شد.

او قبل از ورودش به دنیای بازیگری فیلم‌های کوتاهی کارگردانی کرده وی همچنین دستی بر قلم دارد و شاعر نیز می‌باشد.

زارعی دستی نیز در هنر قلم‌زنی روی مس و نقره و برنج و طلا دارد که این کار را از پدرش آموخته‌است و آثار خود را در گالری‌های مختلف ایرانی و خارجی به نمایش گذاشته‌است. آزاده زارعی به ورزش نیز علاقه دارد و فوتسال بازی می‌کند و عضو تیم هنرمندان است. تیم مورد علاقهٔ او سپاهان اصفهان است.

ازدواج و همسرش

آزاده زارعی بازیگر جوان مجرد می باشد و خبری از ازدواج وی منتشر نشده است البته هر روز در کانال های تلگرامی خبرهایازدواج او منتشر میشود که همگی تکذیب شده اند و او در حال حاضر که این مطلب منتشر شده است هنوز ازدواج نکرده است.
ورزش مورد علاقه

به شدت فوتبالی است و طرفدار استقلال و از تیم های خارجی هم هوادارن تیم بارسلونا است.
عکس لو رفته آزاده زارعی لخت
علاقه او به حیوانات خطرناک (مار)

آزاده زارعی عکسی از خود منتشر کرد که در حال بوسیدن مار بزرگی است او در صفحه اینستاگرامش این گونه نوشت:

حیوانات به کسی که بهشون محبت کنه آزاری نمیرسونندو معنی محبت رو خوب متوجه میشنداما امان از بعضی آدم نماها که…
آزاده زارعی در سفری که به ماداگاسکار داشت هنوز در این سفر به سر میبرد و با انتشار عکسی از تور موریس گردی خبر داده است.

این بازیگر کشورمان سری هم به جزیره مورس جایی که رضا شاه تبعید شد زده است و عکسی از خود به اشتراک گزاشته است.

سفر و تور موریس و ماداگاسکار گردی آزاده زارعی بازیگر زن ایرانی که سال نو امسال را از سواحل آفریقا شروع کرده است و حالا به جزیره موریس رسیده است.

آزاده زارعی متولد ۱۰ خرداد ۱۳۶۸ در شهر اصفهان میباشد او در لیسانس کارگردانی دارد. آزاده زارعی یک برادر دارد و شغل پدرش قلم زنی است که در اصفهان بسیار معروف است. این بازیگر با بازی سریال آوای باران در تلویزیون به شهرت رسید و بعد آن پیشنهادات سینمایی زیادی به او شد.

جزیره موریس جایی است که رضا شاه توسط انگلیس به آنجا تبعید شد و باقی عمرش را در این جزیره گذراند و پسرش محمد رضا جای وی به سلطنت رسید و تاج گذاری کرد.

در اینجا عکس های جدید آزاده زارعی را در سواحل آفریقا و زیبایی های بکر و دست نخورده جزیره موریس و ماداگاسکار را مشاهده می کنید. …

 

آگهی و تبلیغ رایگان