عکس نیلی افشار و پویان مختاری در حمام

نیلوفر صفرزاده‌چوکامی یا نیلی افشار متولد ۱۳۷۳ در کرج است. او در سال‌های اخیر به واسطه رفتارهای نامتعارف و عجیب در اینستاگرام فالوئر جذب کرده. مثلا اینکه به سبک دنیا جهانبخت جلوی دوربین دست به خودکشی نمایشی زده و اقداماتی از این نوع که قبلا توضیح دادیم همه موبه‌مو سناریوهای طراحی‌شده از سوی سرشاخه این باند؛ یعنی سعدالله و فرشید امیرشقاقی است. بخشی از نقش نیلی افشار هم ازدواجش با پویان مختاری بود.

خواننده گمنام متولد ۱۳۶۹ در ایذه که در بهار سال ۹۷ از ایران به ترکیه مهاجرت کرد و وارد تیم تبلیغ سایت‌های بت شد تا همین چندوقت پیش که این زوج با کلی دعوا و جنجال تصنعی گفتند که ما از هم جدا شدیم. پویان مختاری هم الان در اینستاگرام ۴٫۸ میلیون فالوئر دارد، سایت شرط‌بندی تبلیغ می‌کند و سبک زندگی لاکچری‌اش را به رخ می‌کشد. نکته عجیب اینکه در فضای اینستاگرام با خیلی از چهره‌های داخل ایران مراوده دارد؛ از احمد خمینی، فرزند سیدحسن خمینی گرفته تا حسن آقامیری و بهنام برزای و خیلی از اینفلوئنسرهای داخلی.

عکس نیلی افشار و پویان مختاری در حمام

نیلی افشار که یکی از تبلیغ‌کنندگان و گردانندگان سایت‌های شرط‌بندی محسوب می‌شود، اعلان قرمز صادر شده است و وی در زمان حاضر تحت تعقیب پلیس بین‌الملل قرار دارد.

یک منبع آگاه اطلاع داد که این متهم در شهر ازمیر ترکیه مخفی شده و هنوز دستگیر نشده است و پلیس بین‌الملل فقط برای دستگیری او اعلان قرمز صادر کرده است و اخباری که در فضای مجازی مبنی بر دستگیری نیلی افشار منتشر می‌شود صحت ندارد.

این متهم مدت‌ها با یکی دیگر از گردانندگان سایت‌های قمار و شرط‌بندی در ارتباط بوده است.

عکس نیلی افشار و پویان مختاری در حمام

اگر بپذیریم نیلی افشار حداقل برای چندساعت بازداشت شده، پس چرا برای استرداد او به ایران اقدامی صورت نگرفته؟ نکته اینجاست که قرار گرفتن در لیست قرمز اینترپل به این معنی نیست که حتما متهم به کشوری که درخواست اعلان قرمز برای او کرده تحویل داده می‌شود. این درواقع خیلی به روابط دوجانبه بین کشورها و تصمیم کشور مقصد بستگی دارد که با متهم چه‌کار کند. به طور مثال مالدیو می‌تواند تصمیم بگیرد این فرد را با همان پروازی که آمده به ترکیه برگرداند یا او را بازداشت و در خاک کشور خودش محاکمه کند.

مثل اتفاقی که اردیبهشت‌ماه همین امسال برای پویان مختاری در اسپانیا افتاد و به جرم پولشویی در این کشور بازداشت شد و ۴۰ روز زندانی بود. در نهایت اما به ایران بازگردانده نشد و خودش بعد از آزادی به ترکیه رفت. یا مورد امیر تتلو که بهمن‌ماه پارسال به علت نقض قوانین ویزا در ترکیه دستگیر شد و پلیس ایران رسما از انجام اقداماتی برای استرداد او به ایران خبر داد، اما با اینکه یک هفته در بازداشت بود، به ایران فرستاده نشد. پس مشکل دست‌وپاگیری که الان برای سردسته‌های این باند به وجود آمده این است که به راحتی نمی‌توانند بین کشورهای مختلف سفر کنند.

عکس نیلی افشار و پویان مختاری در حمام عکس نیلی افشار و پویان مختاری در حمام عکس نیلی افشار و پویان مختاری در حمام عکس نیلی افشار و پویان مختاری در حمام عکس نیلی افشار و پویان مختاری در حمام عکس نیلی افشار و پویان مختاری در حمام عکس نیلی افشار و پویان مختاری در حمام عکس نیلی افشار و پویان مختاری در حمام

 

آگهی و تبلیغ رایگان