عکس های جنجالی گلناز حسینی

گلناز متولد تهران و اصالتا اصفهانی هست خانواده وی بعد از به اتمام رسیدن دوران ابتدایی گلناز به شهر یزد مهاجرت کردند و بعد از پایان کردن تحصیلاتش برای زندگی به لندن مهاجرت می‌کند.

گلناز این دختر ایرانی از ایران مهاجرت کرده و در شبکه ماهواره ای منوتو مشغول مجریگری و رقصندگی می باشد.

وی مجرد می باشد.

گلناز حسینی ازدواج کرده است و هنوز صاحب فرزند نشده است.

گلناز می‌گوید از دخترانی که در دوران دانشگاه عاشق می‌شوند و ازدواج می‌کنند بدش می‌آید و با این وجود خودش به همین سرنوشت دچار شد و هنگامی که این قسمت از زندگی خودش را تعریف می‌کند، بلند می‌خندد.

گلناز مدرک دیپلم رشته هنر را در ایران گرفت و مدرک کارشناسی رشته طراحی پارچه و لباس گرایش چاپ را از لندن گرفت.

پدر و مادر گلناز هر دو اصفهانی هستند.

عکس های جنجالی گلناز حسینی

در دوران نوجوانی بسیار شیطونک بوده و برای ثبت نام در مدارس پدر و مادرش مجبور به تعهد دادن بودن. که در ادامه یک خاطره‌ایی را تعریف می‌کند و می‌گوید: او به همراه همکلاسی‌هایش به یک اردوی هنری که در یکی از پارک‌های شهرشان بود، می‌روند تا به شهرداری در فعالیت هنری کمک کنند. گلناز به جای رنگ‌آمیزی و نقاشی کردن اجسام درون پارک شروع به طراحی‌های خالکوبی مانند روی بدن خود و دیگر همکلاسی‌هایش کرد که این کار منجر به تنبیه دسته جمعی خود و دیگر همکلاسی‌هایش شد و هم اینکه دیگر به آن‌ها اجازه شرکت در اردوهای بعدی را نمی‌داد.

گلناز در برنامه “شب جمعه” (یک برنامه شاد و سرزنده پر از موسیقی و رقص و آواز و مسابقه. مجری این برنامه یک ساعته آریا است و در آن دو گروه تشکیل شده‌ از سلبریتی‌های ایرانی به مسابقه با هم می‌پردازند.) نقش دی جی و رقصندگی را دارد. و مردم او را به دی‌جی حسینی می‌شناسند.

عکس های جنجالی گلناز حسینی

عکس های جنجالی گلناز حسینی

عکس های جنجالی گلناز حسینی

عکس های جنجالی گلناز حسینی

عکس های جنجالی گلناز حسینی

عکس های جنجالی گلناز حسینی عکس های جنجالی گلناز حسینی عکس های جنجالی گلناز حسینی عکس های جنجالی گلناز حسینی عکس های جنجالی گلناز حسینی

آگهی و تبلیغ رایگان