عکس های لخت ندا جناب

ندا جناب مجری برنامه من و تو است که اکنون در سن 36 سالگی به سر می برد. بیوگرافی ندا جناب مجری تلویزیون اصفهانی را در ادامه این بخش از سایت سماتک می خوانید. همچنین جدیدترین عکس های لو رفته ندا جناب مجری شبکه من و تو در پایین آماده شده است. ندا جناب در تاریخ 23 فروردین ماه سال 1361 در شهر زیبای اصفهان چشم به جهان گشود و از کودکی علاقه زیادی به هنر و هنرمند داشت. وی در جوانی مجری گری را به عنوان حرفه انتخاب کرد و اکنون به عنوان یک مجری زن حرفه ای در شبکه من و تو مشغول به کار است.

من و تو (به انگلیسیManoto) یک شبکهٔ تلویزیونی ماهواره‌ای فارسی‌زبان است، با تمرکز بر برنامه‌های علمی، سرگرمی و سیاسی که مرکز آن در لندن قرار دارد. شرکت مادر این شبکه، شبکه تلویزیونی مرجان نام دارد که متعلق به کیوان عباسی و مرجان عباسی[۱] است. حامیان مالی این شبکه افراد نامشخصی هستند که هرگز نام آنها فاش نشد؛ دولت جمهوری اسلامی ایران معتقد است حامیان مالی این شبکه دولت انگلستان است. این شبکه در روز ۱۲ آذر سال ۱۳۹۵ پخش خود بر روی ماهواره یاه‌ست را برای همیشه متوقف کرد و به ماهواره یوتل‌ست ۷بی با کیفیت فول اچ‌دی و با صدای استریو انتقال یافت.

همسر ندا جناب یکی مرد ایرانی بوده است که در اصفهان با او ازدواج می کند و حاصل این ازدواج یک دختر خوشگل به نام نیکی است. پس از اینکه وی از شوهرش طلاق می گیرد مستقیم به خارج از کشور مهاجرت می کند، عکس های دختر این مجری خوش زبان در شبکه های اجتماعی پخش شد و بدین ترتیب بود که مشخص شد وی یکبار ازدواج کرده است و مطلقه است.

شبکه طپش و بی بی سی فارسی اولین مکان هایی بود که او در آنها به عنوان مجری مشغول به کار شد و سرانجام مجری شبکه من و تو شد که بسیاری از مخاطبان شبکه من و تو بخاطر ندا جناب این برنامه را تماشا می کنند. وی در سال 1384 در برخی از شبکه های خارجی اقدام به مجری گری کرد و تا سال 1389 این روال ادامه داشت.

وی پس از اتمام دوره دبیرستان و رسیدن به سن 18 سالگی در دانشگاه نجف آباد اصفهان قبول شد و در رشته حقوق تحصیل کرد و پس از اخذ مدرک کارشناسی حقوق تصمیم گرفت در رشته ادبیات رسانه تحصیل کند و توانست مدرک لیسانس علوم رسانه را هم دریافت کند. وی از نوجوانی علاقه زیادی به مجری گری و بازیگری داشت و در دوران دانشگاه با گروه های فیلمبرداری همکاری می کرد.

عکس های لخت ندا جناب

 

 

 

 

 

 

عکس های لخت ندا جناب

 

عکس های لخت ندا جناب

 

عکس های لخت ندا جناب

عکس های لخت ندا جناب

عکس های لخت ندا جناب

عکس های لخت ندا جناب

عکس های لخت ندا جناب

عکس های لخت ندا جناب

آگهی و تبلیغ رایگان