عکس های لو رفته رومینا اشرفی

رومینا اشرفی دختر ۱۳ ساله تالشی پس از اینکه توسط پلیس به پدر خانواده تحویل داده می شود، بهمن عکس خلوتی خود با رومینا اشرفی را برای پدر رومینا ارسال می کند مرد تالشی با دیدن عکس های دخترش جریحه دار می شود و گردن دخترش را هنگام خواب با داس می برد نکته قابل ذکر اینکه بهمن ۲۹ سال دارد رومینا ۱۳ سال و پدر رومینا ۳۷ ساله سن دارد.
رومینا اشرفی دختر ۱۳ ساله در چند روز گذشته توسط پدرش بصورت فجیع وقتی که خوابیده بود به قتل رسید.
این دختر که با بهمن دوست دخترش متواری شده بود، پس از پیدا شدن توسط پلیس آگاهی به پدرش تحویل داده شد. بهمن پسر ۲۹ ساله عکس خصوصی اش را با رومینا به پدر رومینا فرستاده و او با دیدن این عکس گردن رومینا را با داس می برد.
مطابق با ماده ۲۲۰ قانون مجازات اسلامی پدر در جایگاه ولی دم در قتل فرزند، قصاص نمی شود بلکه قصاص تبدیل به دیه و تعزیر می شود. هرچند هنوز باید منتظر مراحل قضائی آن باشیم. در هر صورت قتل رومینا با واکنش های مختلفی از سوی اهالی منطقه این دختر نوجوان و افکار عمومی مواجه شده است. بواقع اینگونه موارد از جمله جرائمی است که قلب افکار عمومی را در سینه می فشارد و شاید لازم است تا مجلس و قانون برای جلوگیری از تکرار این موارد تدابیر شدیدتری را اتخاذ نمایند
شنیده ها حاکی از آن است که پس از بازگشت رومینا به خانه، جو حاکم بر خانه نه تنها آرام نمی گیرد بلکه اختلافات و تحریکات خانوادگی بالا گرفته و آتش خشم پدر شعله ور تر میشود تا جایی که پدر در روز یک خرداد با خلوت کردن خانه ، گردن رومینای ۱3 ساله را با استفاده از داس درحالی که او در خواب بود به طرز فجیعی از تن جدا می کند.

عکس های لو رفته رومینا اشرفی

به گفته افراد محلی، پدر بعد از ارتکاب جرم با در دست داشتن داس از خانه خارج شده و به قتل دخترش اعتراف می کند و توسط پلیس بازداشت و به مراجع قضایی سپرده می شود.
عصر یکم خرداد کانال های محلی تالش از یک قتل فجیع ناموسی خبر دادند.عکس های لو رفته رومینا اشرفی عکس های لو رفته رومینا اشرفی عکس های لو رفته رومینا اشرفی عکس های لو رفته رومینا اشرفی عکس های لو رفته رومینا اشرفی عکس های لو رفته رومینا اشرفی دختری 13 ساله در سفید سنگان لمیر از بخش حویق به دست پدرش در خواب سر بریده شد. رومینا دلباخته یکی از پسرهای همشهری شده بود. به گفته محلی ها، مخالفت های شدید پدر دختر با ازدواج این دو به دلیل تفاوت های فرهنگی، آنها را به فکر فرار از منزل وا داشت. اما پیگیری های خانواده ها به دستگیری آنها توسط پلیس منجر می شود . به گفته افراد محلی رومینا به دلیل حفظ امنیت جانی خود و آشنایی با خلقیات پدرش تمایل به بازگشت به خانه نداشته اما به ناچار و طبق قوانین به پدر خانواده تحویل داده می شود.

 

آگهی و تبلیغ رایگان