عکس و فیلم الکیس تگزاس جدید 2020

الکسیس تگزاس (به انگلیسیAlexis Texas) (زاده ۲۵ مه ۱۹۸۵ در پاناما)؛ بازیگر و کارگردان فیلم‌های پورنوگرافی، و رقصندهٔ برهنه آمریکایی است. او حرفه خود در فیلم‌های پورنو را از سال ۲۰۰۶، در سن ۲۱ سالگی آغاز کرد و بعدها شهرت بسیاری در این زمینه کسب کرد.

الکسیس تگزاس در پایگاه نظامی آمریکا در کشور پاناما به دنیا آمد. اما در سن آنتونیو ایالت تگزاس بزرگ شد. او دارای تباری آلمانی، نروژی و پورتوریکویی است. نخستین پیشه وی کار در آسایشگاه بود. پیش از آنکه وارد صنعت فیلم بزرگسال شود برای تحصیل در رشتهٔ مراقبت‌های درمانی تنفسی به دانشگاه رفت.

عکس و فیلم الکیس تگزاس جدید 2020

اولین صحنه‌ای که الکسیس تگزاس درآن ظاهر شد، با جک ونیس در فیلم تور کالج آماتورها در تگزاس ساختهٔ شرکت فیلم‌سازی شینز ورلد بود و پس از آن در فیلم‌های بسیاری از بنگ برادرز در فلوریدا ظاهر شد. سپس به لس آنجلس نقل مکان کرد و در مارس ۲۰۰۷ در چند صحنه برای آژانس مدلینگ ال‌ای دایرکت بازی کرد. در فوریه ۲۰۰۸ فیلم کشف الکسیس تگزاس (به انگلیسیDiscovering Alexis Texas) به کارگردانی هنرپیشه فیلم‌های بزرگسالان بلادونا منتشر شد. درسال ۲۰۰۹ تگزاس شرکت فیلم‌سازی خودش به نام الکسیس تگزاس اینترتینمنت را تأسیس کرد که زیرمجموعهٔ شرکت استارلت اینترتینمنت گروپ است و در همان زمان، تارنمای شخصی خود را راه‌اندازی کرد. او تا به حال در فیلم‌های ساختهٔ استودیوهای فیلم‌سازی ریالیتی کینگ، مافیا، بنگ بروز، برزرز، ویکد پیکچرز و الگانت آنجلز حضور داشته‌است.

عکس و فیلم الکیس تگزاس جدید 2020

در آوریل ۲۰۰۹ تصویر او روی جلد مجله جنسیس چاپ شد و در ژوئن همان سال بر جلد یادنامهٔ سی ‌و پنجمین سالگرد مجلهٔ هاسلر قرار گرفت. اندام تگزاس مورد عمل جراحی قرار نگرفته و کاملاً طبیعی است. در سال ۲۰۱۰ توسط مجلهٔ ماکسیم به‌عنوان یکی از «۱۲ ستاره زن برتر پورن» انتخاب شد.[۲] در سال ۲۰۱۳ او یکی از ۱۶ بازیگر فیلم مستند تحریک‌شده (Aroused) ساختهٔ دبورا اندرسون بود.

تگزاس از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ با بازیگر پورنوگرافی مستر پیت ازدواج کرده‌است.

عکس و فیلم الکیس تگزاس جدید 2020 عکس و فیلم الکیس تگزاس جدید 2020 عکس و فیلم الکیس تگزاس جدید 2020 عکس و فیلم الکیس تگزاس جدید 2020 عکس و فیلم الکیس تگزاس جدید 2020

آگهی و تبلیغ رایگان