عکس و فیلم جدید لخت دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت متولد سال 1368 و آبان ماهی می باشد. او زاده تهران است و تا مقطع دبیرستان تحصیل کرده است، دنیا جهانبخت در یک خانواده ثروتمند در شمال تهران به دنیا آمده و در حال حاضر در امارات متحده عربی و بریتانیا زندگی می کند.
او پس از مهناز افشار پرفالوورترین ایرانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. دنیا جهانبخت تا این لحظه نزدیک به 8.5 میلیون دنبال کننده دارد که این آمار روز به روز در حال افزایش می باشد. او در صفحه خود تاکنون بیش از 410 پست به اشتراک گذاشته است. دنیا جهانبخت همچنین مدت زیادی است که به مافیای شرط بندی مونتیگو پیوسته است.

عکس و فیلم جدید لخت دنیا جهانبخت عکس و فیلم جدید لخت دنیا جهانبخت عکس و فیلم جدید لخت دنیا جهانبخت عکس و فیلم جدید لخت دنیا جهانبخت عکس و فیلم جدید لخت دنیا جهانبخت عکس و فیلم جدید لخت دنیا جهانبخت عکس و فیلم جدید لخت دنیا جهانبخت عکس و فیلم جدید لخت دنیا جهانبخت عکس و فیلم جدید لخت دنیا جهانبخت عکس و فیلم جدید لخت دنیا جهانبخت عکس و فیلم جدید لخت دنیا جهانبخت

عکس و فیلم جدید لخت دنیا جهانبخت
او در یکی از ویدیوهای خود در حال خودکشی با روسری بود، ویدیویی که میلیون ها بار دیده شد و حتی رسانه داخلی به آن واکنش نشان دادند. دنیا جهانبخت با همین استراتژی پیش رفت تا جایی که همه چیز عادی شد و ماجرای شکست عشقی او به موضوعی تکراری تبدیل شده بود.
دنیا جهانبخت هنر خاصی ندارد، تحصیلات آنچنانی هم ندارد. او در ابتدا حضور کمرنگی در دنیای مد داشت و به عنوان مدل پوشاک و میکاپ آرتیست فعالیت می کرد، نقطه اوج شهرت او زمانی بود که برای عشق از دست رفته اش (ساسی مانکن) اظهار ناراحتی می کرد.
او ویدیوهای زیادی منتشر کرد و به سرعت دیده شد، شمار دنبال کننده های او به طرز عجیبی به 3 میلیون نفر رسید و خانم جهانبخت با یک شکست عشقی به شهرت بالایی رسید! البته خواننده لس آنجلسی (ساسی) اعلام کرده بود که این خانم را نمی شناسد و نمی داند که او چرا این رفتارها را از خود نشان می دهد.

عکس و فیلم جدید لخت دنیا جهانبخت
بیشتر آرزوهایم مادی نیست و بیشتر آرزوهایی که دارم جنبه عاطفی داره …نخست آرزوی سلامتی مامانم دارم و دومیش رسیدن به کسیکه دوستش دارم سومیش آرامشه ؛ ،آرامش تنها چیزیه که همه آدم ها توی زندگیشون نیاز دارند و من دیگه جز اینا آرزوی ندارم…
ازدواج دنیا جهانبخت
دنیا جهانبخت چندین ماه بعد از ماجرای هاي‌ خود با انتشار عکسی نصف و نیمه از پسری از عشق جدید خود یاد کرد که باهم نامزد شدند، و این رابطه همان‌ گونه ادامه دارد.

به نظر می‌آید نامزد او یکی از پولدارهای لاکچری باشد که اغلب کادوهای مناسبتی اش برای دنیا جهانبخت اتومبیل هاي‌ گران قیمت می‌باشد، چهره همسرش هنوز دیده نشده است.

آگهی و تبلیغ رایگان