عکس و فیلم لو رفته صدف طاهریان

صدف طاهریان (زادهٔ ۳۰ تیر ماه سال ۱۳۶۷ در تهرانهنرپیشه سینما و تلویزیون، مجری و مدل اهل ایران است. وی فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۹۰ با فیلم هیچ‌کجا هیچ‌کس آغاز کرد.[۱]

او در فیلم‌های سینمایی سلام بر عشق، هیچ‌کجا هیچ‌کس، پس کوچه‌های شمرون و عصر یخبندان بازی کرده‌است.[۲] همچنین در تله فیلم‌های دارکوب و تلفن همراه نیز نقش داشته‌است.[۳][۴] او پس از مهاجرت از ایران، کار مدلینگ خود را آغاز کرد. طاهریان به عنوان مدل با شرکت‌های آرایشی، زیبایی و نگهداری بهداشتی همکاری داشته‌است. در سال ۲۰۱۶، شرکت واتسون که به عنوان بزرگترین فروشگاه زنجیره‌ای مراقبت‌های بهداشتی و زیبایی در قاره آسیا شناخته می‌شود، با طاهریان به عنوان مدل همکاری داشت. تصاویر او همچنین در مجله‌های زیبایی و مد خارجی استفاده می‌شود.

عکس و فیلم لو رفته صدف طاهریان

صدف طاهریان کار بازیگری حرفه‌ای خود را با ایفای نقشی در فیلم هیچ‌کجا هیچ‌کس، محصول سال ۱۳۹۱ به کارگردانی ابراهیم شیبانی آغاز کرد.[۵] او بازی نخست خود را با چهار نقش دیگر در چهار فیلم تلویزیونی ایرانی از جمله دارکوب (سعید اسدی، ۱۳۹۰) و مثل یک خواب (رضا غفاری اعتبار، ۱۳۹۱) دنبال کرد. او در پس کوچه‌های شمرون (کامران قدکچیان، ۱۳۹۱)، قرار بعدی همان‌جا (محسن توکلی، ۱۳۹۲)، موارد مشکوک (محسن توکلی ۱۳۹۲) و عصر یخبندان (مصطفی کیایی، ۱۳۹۳) نیز بازی کرده‌است. او در یک فیلم کوتاه با نام برای همسرم (علی پناهی مجد، ۱۳۹۱) نیز حضور داشته‌است.

عکس و فیلم لو رفته صدف طاهریان

صدف طاهریان پس از مهاجرت از ایران، کار مدلینگ خود را آغاز کرد. او به عنوان مدل با شرکت‌های آرایشی، زیبایی و نگهداری بهداشتی همکاری داشته‌است. در سال ۲۰۱۶، شرکت واتسون که به عنوان بزرگترین فروشگاه زنجیره‌ای مراقبت‌های بهداشتی و زیبایی در قاره آسیا شناخته می‌شود، با طاهریان به عنوان مدل برای تبلیغات کالاهای زیبایی و محصولات بهداشتی اش، همکاری می‌کرد. تصاویر او در بسیاری از مجله‌های زیبایی و مد استفاده می‌شود، اما در کشور مادری او، ایران، چنین چیزی انجام نشده‌است و پس از انقلاب ۱۳۵۷ ایران، به صورت کلی، استفاده از چنین تصاویری ممنوع بوده‌است و تنها شامل طاهریان نمی‌شود. او همچنین در چندین فیلم تبلیغاتی مد شرکت داشته‌است.

عکس و فیلم لو رفته صدف طاهریان عکس و فیلم لو رفته صدف طاهریان عکس و فیلم لو رفته صدف طاهریان عکس و فیلم لو رفته صدف طاهریان

آگهی و تبلیغ رایگان