مخ زدن عشق از دست رفته

راه های مخ زدن

بهترین روش ها جدیدترین

به راحت رابطه با همه پیدا کنید

 

بازگشت عشقتون به بغلتون

با توپول چی تمام خانم های خوشگل مال شماست

اگر متوجه شدید در رابطه عاطفی‌تان، همسرتان خیانت می‌کند تکلیف چیست ؟

آیا تا به حال برایتان پیش آمده است که بخواهید دوست پسر و یا نامزد قبلی خود را که به رابطه تان پایان داده است، به رابطه بازگردانید؟

آیا دوستان و اطرافیانتان مدام به شما گوشزد میکنند که با دقت بیشتری در این باره فکر کنید، اما شما او را مورد مناسبی برای خود میدانید؟ و در تلاش برای برگرداندن دوست پسر‌تان هستید؟ راه حل برگرداندن دوست پسر چیست؟؟!

اگر تصمیم به مصالحه با او گرفته اید و در تصمیم خود قاطع هستید. در اینجا به 2 راهکار موثر در این راه اشاره خواهم کرد؛

-قدم اول! رفتارهای شما بعد ازجدایی از او، در برگرداندن دوست پسر، بسیار مهم است
یکی از بزرگترین اشتباهاتی که دختران (یا زنان) پس از پایان رابطه انجام می‌دهند، تلاش بیش ازحد برای بازگرداندن شریک عاطفی‌شان به رابطه است؛ که این تلاش اغلب از راه‌های اشتباهی به انجام می‌رسد و در آخر نتیجه عکس خواهد داد! پیام دادن هر روزه و مداوم به او، چک کردن او در صفحات اجتماعی، سعی در ابراز عشق وعلاقه و سعی در بزرگنمایی ابعاد مثبت وجودی خود، تماس گرفتن با او، عمداً قرار گرفتن بر سر راهش و… تماماً جزء رفتارهای اشتباه پس از پایان رابطه است و هیچ نتیجه ای جز ایجاد فاصله‌ی بیشتر میانتان نخواهد داشت.

پس از پایان رابطه باید بصورت غیر مستقیم نشان دهید که حال زندگی مستقلی را شروع کرده اید و کنترل ویژه ای برروی احساسات خود دارید. دختری که پس از پایان رابطه بطورکامل ازنظر روحی فلج و ناتوان میشود، نه تنها برای  برگرداندن دوست پسر و شریک سابق خود بلکه برای هیچ مردی خوشایند و جذاب نیست!

-قدم دوم! گاهی نیازاست او را به فکر وا دارید! برای برگرداندن دوست پسر
این را بدانید که او دوست دارد شما دوستش بدارید حتی اگر به رابطه پایان داده باشد! خودخواهانه بنظر می‌رسد اما حقیقت دارد! شما، زمانی اعتماد به نفس او را افزایش داده اید و او همیشه انتظار دارد که در مرکز توجه شما باشد! باید نشان دهید که اکنون دیگر در مرکز توجه شما نیست و تا حدودی او را به فکر بیندازید که: چه اتفاقی افتاده که دیگه به من توجه نمی‌کنه؟! باید نشان دهید که می‌خواهید از این برهه‌ی زمانی بگذرید و به سمت جلو حرکت کنید و حتی شاید تصمیم دارید او را فراموش کنید!

در تمام این مراحل دقت کنید که رفتارهای منفی ازخود بروز ندهید و برای برگرداندن مرد مورد نظر  با کارهای مثبت او را به سمت خود جذب کنید.

 

آگهی و تبلیغ رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *